Wysoka jakość SEO porady przez Piotr Szpakiewicz

Posted by Patrick Moreau on November 1, 2022 in Marketing

Jakość optymalizacja wyszukiwarek strategie z Piotr Szpakiewicz : Lokalne słowa kluczowe SEO są najczęściej kojarzone z „zamiarem transakcyjnym”. Te słowa kluczowe są uważane za świętego Graala w marketingu organicznym. Czasami określane jako słowa kluczowe „kup teraz”, słowa kluczowe mające na celu transakcję mają bardzo wysoki współczynnik konwersji i są odpowiedzialne za zwiększanie sprzedaży i generowanie nowych potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Podczas gdy wiele strategii SEO opiera się na rankingu witryn pod kątem konkurencyjnych, wartościowych słów kluczowych, w lokalnym SEO pomija się ROI. Pomimo stosunkowo małej liczby wyszukiwań, wyszukiwania lokalne często mają o wiele większy cel i mogą zapewnić cenny ruch w Twojej witrynie. Przeczytaj jeszcze więcej informacje na tej stronie Piotr Szpakiewicz.

Gdy Twoja witryna jest często aktualizowana, dla wyszukiwarek dostępne są świeże treści i nowe źródła informacji. Z tego powodu robot indeksujący wyszukiwarki odkryje i uzyska dostęp do zaktualizowanej treści. Poprawi to indeksowalność Twojej witryny, co oznacza, że ​​możesz osiągnąć wyższe pozycje w rankingach dzięki świeżej treści. Za każdym razem, gdy aktualizujesz swoją witrynę o nowe treści lub zwracasz stare treści, wyszukiwarki odnotowują to, w wyniku czego, gdy sprawdzasz rankingi swojej witryny w Google, zobaczysz również zmianę pozycji swojej witryny. Pisz treści dla czytelnika, a nie wokół słów kluczowych. Dodaj metatagi, tagi tytułu i opisy, ale nie zapomnij brzmieć naturalnie.

Chociaż nikt nie może być dokładnie pewien, jak media społecznościowe wpływają na lokalne SEO (np. gdy ktoś udostępnia Twoją stronę główną, nie liczy się to jako nowy link zwrotny, tak samo jak spskuteczna witryna internetowa z linkiem do Twojej strony głównej), ale istnieje wyraźne powiązanie. Im większe zaangażowanie w social media, tym lepsze lokalne SEO. Dlatego nazywamy to „sygnałami społecznościowymi”, a nie linkami zwrotnymi lub cytatami. Podobnie jak w przypadku linków zwrotnych, chodzi o coś więcej niż tylko zebranie określonej liczby polubień i obserwacji.

Bez względu na wielkość Twojej firmy SEO ma kluczowe znaczenie dla wszystkich rodzajów firm internetowych. Ma to na celu zapewnienie uczciwych wyników wyszukiwania – im wyższa pozycja na stronach wyników, tym większy ruch generuje Twoja witryna. Oprócz tego SEO odpowiada również za poprawę doświadczenia użytkownika. Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci w znacznym stopniu poprawić SEO.

Jak wygląda typowa reklama taniego pakietu SEO. Znalezione na Craigslist. Ten obiecuje pierwsze miejsce w Google w ciągu godziny! SEO nie jest procesem przejrzystym, dlatego większość nieświadomych właścicieli firm jest zbyt często oszukiwana i wykorzystywana przez tego typu tanie firmy zajmujące się optymalizacją wyszukiwarek. Każdy właściciel małej firmy szuka oszczędności, zwłaszcza jeśli chodzi o marketing. Niestety, może to skłonić właścicieli małych firm do szukania usług tanich „ekspertów” SEO. Chociaż istnieją dosłownie setki podejrzanych firm, które zaoferują ci bardzo niską cenę, gwarantując jednocześnie wyniki na pierwszej stronie, mądrze jest zachować ostrożność i przeprowadzić rozeznanie przed zatrudnieniem ich lub nawet rozmową z nimi.

Coraz więcej klientów korzysta z internetu w poszukiwaniu najlepszych produktów lub usług w pobliżu, co zwiększa prawdopodobieństwo, że wejdą oni w interakcję z firmą, której szukali w ciągu jednego dnia dzień. Aby uzyskać maksymalną widoczność, Twoja firma powinna znajdować się na górze listy, gdy ktoś pyta o oferowany przez Ciebie produkt lub usługę. Ale dostanie się na szczyt lokalnych wyników wyszukiwania nie jest takie łatwe, zwłaszcza po tym, jak Google zmieniło swój lokalny pakiet na nowe listy składające się z 3 pakietów, jak na powyższym obrazku.